Güven Finansal Özgürlük Yatırım Projesi,

Finansal özgürlüğüne kavuşmak veya finansal özgürlüğünün devamını sağlamak isteyenler ile ortak bir platformda bir araya gelmek ve yatırım yapmak üzerine uzun zamandır üzerinde çalışılmış proje bir yıl önce hayata geçirilmiştir.

Yatırım yapmak isteyen yalnız yatırım yapmak konusunda yeteri kadar birikime, zamana, tecrübeye ve güvenilir kişilere ulaşamamış özgür ruhlu bireyler ile finansal özgürlüğü kazanmak veya finansal özgürlüğün devamını sağlamak temel hedefimizdir.

Sistem tamamen yasal, ticari teamüllere uygun, şeffaf, taraflara söz hakkı tanıyan, sisteme girişi birtakım kurallara bağlı ama sistemden kural olarak istenildiği zaman ayrılma garantisi verilen özgürlükçü, kazanç sağlama amacı güden, ticari bir oluşumdur.

Finansal Özgürlüğü kazanmak veya devam ettirmek kısa zamanda edinilebilecek bir meleke değildir. Hayat boyu süren bir öğrenmeyi, çalışmayı ve yeniliklere açık olmayı gerektirir. Bu nedenle finansal özgürlük yolunda emin adımlarla hareket etmek çok önemlidir. Bizde bu nedenle, Finansal Özgürlük Yatırım Ekibi içerisinde yer alacak kişilerin tamamının yetkin kişilerden oluşmasını istemekteyiz. Yatırım ekibi içerisinde yer almak için belirlenmiş kurallar bulunmakta olup, bu kuralların bir kısmı zamanla umuma açık platformlarda ilan edilecek, bir kısmı ise belirli şartları yerine getiren ve Finansal Özgürlük Yatırım Ekibi içerisine dahil olanlara özgü platformda ilan edilecektir.

Finansal Özgürlük Yatırım Ekibi içerisinde yer almak isteyenlerin aşağıdaki eylemi iki ay süre ile gerçekleştirmeleri istenmektedir. Ayrıca ekip içerisine dahil olan kişiler, ekip içerisinde kalmak için bu eylemi sürekli olarak yapmakla yükümlüdürler.

https://www.emlakyoneticim.com.tr/kisi-ekonomi-yonetim-sistemi üyeliğinin gerçekleştirilmesi ve 2 (iki) ay süre ile günlük olarak gelir ve harcamalarını sisteme girilmesi.